EEE-0JA331AP Panasonic Electronic Components CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Kondensaatorid
Tootja number:
EEE-0JA331AP
Kirjeldus:
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Hinnangud :
AEC-Q200
Juhtmete vahe :
Kõrgus – istuv (max) :
0.244" (6.20mm)
Lifetime@Temp. :
2000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
330µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Surface Mount
Pakend/ümbris :
Radial, Can - SMD
Pakendamine :
Cut Tape (CT)
Pinge – nimiväärtus :
6.3V
Pinnapealse mäe maa suurus :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
510mA @ 10kHz
Rakendused :
Automotive
Ripple Current @ madal sagedus :
300mA @ 120Hz
seeria :
S
Suurus/Mõõdud :
0.315" Dia (8.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 85°C