ECW-HA3C473H Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.047UF 3% 1.6KVDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
ECW-HA3C473H
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.047UF 3% 1.6KVDC RAD
Juhtmete vahe :
0.689" (17.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.756" (19.20mm)
Mahtuvus :
0.047µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
1600V (1.6kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
Rakendused :
High Frequency, Switching
seeria :
ECW-H(A)
Suurus/Mõõdud :
0.811" L x 0.528" W (20.60mm x 13.40mm)
Tolerantsus :
±3%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C