ECW-H16123RJV Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.012UF 5% 1.6KVDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
ECW-H16123RJV
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.012UF 5% 1.6KVDC RAD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.866" (22.00mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.012µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge nimiväärtus - DC :
1600V (1.6kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
Rakendused :
High Frequency, Switching
seeria :
ECW-H(V)
Suurus/Mõõdud :
0.906" L x 0.354" W (23.00mm x 9.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C