ECW-H12752RHV Panasonic Electronic Components CAP FILM 7500PF 3% 1.25KVDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
ECW-H12752RHV
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 7500PF 3% 1.25KVDC RAD
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.748" (19.00mm)
Mahtuvus :
7500pF
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge nimiväärtus - DC :
1250V (1.25kV)
Suurus/Mõõdud :
0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Tolerantsus :
±3%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C