ECW-H12243JVB Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.024UF 5% 1.25KVDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
ECW-H12243JVB
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.024UF 5% 1.25KVDC RAD
Juhtmete vahe :
0.591" (15.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.866" (22.00mm)
Mahtuvus :
0.024µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
1250V (1.25kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
Rakendused :
High Frequency, Switching
seeria :
ECW-H(V)
Suurus/Mõõdud :
0.906" L x 0.335" W (23.00mm x 8.50mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C