ECW-H12203HV Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.02UF 3% 1.25KVDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
ECW-H12203HV
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.02UF 3% 1.25KVDC RAD
Juhtmete vahe :
0.787" (20.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.709" (18.00mm)
Mahtuvus :
0.02µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
1250V (1.25kV)
Suurus/Mõõdud :
0.906" L x 0.315" W (23.00mm x 8.00mm)
Tolerantsus :
±3%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C