ECW-H12183HV Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.018UF 3% 1.25KVDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
ECW-H12183HV
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.018UF 3% 1.25KVDC RAD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.787" (20.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.689" (17.50mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.018µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
1250V (1.25kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
Rakendused :
High Frequency, Switching
seeria :
ECW-H(V)
Suurus/Mõõdud :
0.906" L x 0.295" W (23.00mm x 7.50mm)
Tolerantsus :
±3%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C