ECW-FE2J155JA Panasonic Electronic Components CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
ECW-FE2J155JA
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RADIAL
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.748" (19.00mm)
Mahtuvus :
1.5µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
Rakendused :
EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
seeria :
ECWFE
Suurus/Mõõdud :
1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C