ECW-FD2J684J4 Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.68UF 5% 630V RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
ECW-FD2J684J4
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.68UF 5% 630V RADIAL
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.618" (15.70mm)
Mahtuvus :
0.68µF
Pakendamine :
Tape & Reel (TR)
Pinge nimiväärtus - DC :
630V
Pinge nimiväärtus – AC :
Rakendused :
EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
seeria :
ECW-F(D)
Suurus/Mõõdud :
0.701" L x 0.366" W (17.80mm x 9.30mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C