ECW-F4473RJL Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
ECW-F4473RJL
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polypropylene (PP), Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.551" (14.00mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.047µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge nimiväärtus - DC :
400V
Pinge nimiväärtus – AC :
Rakendused :
High Frequency, Switching
seeria :
ECW-F(L)
Suurus/Mõõdud :
0.492" L x 0.244" W (12.50mm x 6.20mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C