ECW-F4154JLB Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
ECW-F4154JLB
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.15UF 5% 400VDC RADIAL
Juhtmete vahe :
0.295" (7.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.677" (17.20mm)
Mahtuvus :
0.15µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
400V
Pinge nimiväärtus – AC :
Rakendused :
High Frequency, Switching
seeria :
ECW-F(L)
Suurus/Mõõdud :
0.610" L x 0.299" W (15.50mm x 7.60mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C