ECQ-E2685KFW Panasonic Electronic Components CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
ECQ-E2685KFW
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.079" (27.40mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
6.8µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
250V
Pinge nimiväärtus – AC :
Rakendused :
General Purpose
seeria :
ECQ-E(F)
Suurus/Mõõdud :
1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C