ECQ-E2685KFB Panasonic Electronic Components CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
ECQ-E2685KFB
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 6.8UF 10% 250VDC RADIAL
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
1.079" (27.40mm)
Mahtuvus :
6.8µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
250V
Suurus/Mõõdud :
1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C