ECQ-E12823JF Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.082UF 5% 1.25KVDC RAD
Kondensaatorid
Tootja number:
ECQ-E12823JF
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.082UF 5% 1.25KVDC RAD
Juhtmete vahe :
1.083" (27.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.768" (19.50mm)
Mahtuvus :
0.082µF
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
1250V (1.25kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
125V
Suurus/Mõõdud :
1.220" L x 0.354" W (31.00mm x 9.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C