ECQ-E1155RJF Panasonic Electronic Components CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
ECQ-E1155RJF
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL
Juhtmete vahe :
0.591" (15.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.724" (18.40mm)
Mahtuvus :
1.5µF
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge nimiväärtus - DC :
100V
Suurus/Mõõdud :
0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C