ECQ-E1155JF3 Panasonic Electronic Components CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
ECQ-E1155JF3
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.197" (5.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.724" (18.40mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
1.5µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Tape & Box (TB)
Pinge nimiväärtus - DC :
100V
Pinge nimiväärtus – AC :
Rakendused :
General Purpose
seeria :
ECQ-E(F)
Suurus/Mõõdud :
0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm)
Tolerantsus :
±5%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C