ECQ-E10184KF Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.18UF 10% 1KVDC RADIAL
Kondensaatorid
Tootja number:
ECQ-E10184KF
Tootekategooria:
Kirjeldus:
CAP FILM 0.18UF 10% 1KVDC RADIAL
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Dielektriline materjal :
Polyester, Metallized
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
Funktsioonid :
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.886" (22.50mm)
Kõrgus – istuv (max) :
0.925" (23.50mm)
Lõpetamine :
PC Pins
Mahtuvus :
0.18µF
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial
Pakendamine :
Bulk
Pinge nimiväärtus - DC :
1000V (1kV)
Pinge nimiväärtus – AC :
125V
Rakendused :
General Purpose
seeria :
ECQ-E(F)
Suurus/Mõõdud :
1.024" L x 0.413" W (26.00mm x 10.50mm)
Tolerantsus :
±10%
Töötemperatuur :
-40°C ~ 105°C