ECE-P2HP821HA Panasonic Electronic Components CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP
Kondensaatorid
Tootja number:
ECE-P2HP821HA
Kirjeldus:
CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
ESR (ekvivalentne seeriatakistus) :
222 mOhm @ 120Hz
Hinnangud :
Juhtmete vahe :
0.984" (25.00mm)
Kõrgus – istuv (max) :
2.480" (63.00mm)
Lifetime@Temp. :
3000 Hrs @ 85°C
Mahtuvus :
820µF
Osa olek :
Obsolete
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakend/ümbris :
Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
Pakendamine :
Bulk
Pinge – nimiväärtus :
500V
Pinnapealse mäe maa suurus :
Polarisatsioon :
Polar
Pulsatsioonivool kõrge sagedusega :
6.258A @ 10kHz
Rakendused :
General Purpose
Ripple Current @ madal sagedus :
4.47A @ 120Hz
seeria :
T-UP
Suurus/Mõõdud :
1.969" Dia (50.00mm)
Takistus :
Tolerantsus :
±20%
Töötemperatuur :
-25°C ~ 85°C