SP4-PL2-DC48V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 48V
Relee
Tootja number:
SP4-PL2-DC48V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 48V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
4PDT (4 Form C)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
250VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
48VDC
Mähise tüüp :
Latching, Dual Coil
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Tube
Pooli vool :
6.2mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
SP
Tegevusaeg :
30ms
Töötemperatuur :
-50°C ~ 60°C
Väljalaske aeg :
30ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
33.6 VDC