SP4-DC110V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 110V
Relee
Tootja number:
SP4-DC110V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 110V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
4PDT (4 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
250VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
110VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Tube
Pooli vool :
2.7mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
SP
Tegevusaeg :
30ms
Töötemperatuur :
-50°C ~ 60°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
11 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
77 VDC