NC4D-JPL2-DC24V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Relee
Tootja number:
NC4D-JPL2-DC24V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Kontaktivorm :
4PDT (4 Form C)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Mähise tüüp :
Latching, Dual Coil
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Tube
Pooli vool :
66.7mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
NC
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 55°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
19.2 VDC