HL2-H-AC24V-F Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Relee
Tootja number:
HL2-H-AC24V-F
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
DPDT (2 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Lülituspinge :
125VAC - Nom
Mähise pinge :
24VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Last Time Buy
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
50.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
HL
Tegevusaeg :
25ms
Töötemperatuur :
-50°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
25ms
Väljalülituspinge (min) :
7.2 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
19.2 VAC