HJ4-T-DC24V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Relee
Tootja number:
HJ4-T-DC24V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Test Button
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Kontaktivorm :
4PDT (4 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
250VAC, 125VDC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Last Time Buy
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
37.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
HJ
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
2.4 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
19.2 VDC