HE2AN-S-AC240V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 240V
Relee
Tootja number:
HE2AN-S-AC240V
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 240V
RoHs olek:
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
25A
Kontaktivorm :
DPST-NO (2 Form A)
Lõpetamise stiil :
Screw Terminal
Lülituspinge :
277VAC, 30VDC - Max
Mähise pinge :
240VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Active
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
10.8mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
HE
Tegevusaeg :
30ms
Töötemperatuur :
-50°C ~ 55°C
Väljalaske aeg :
30ms
Väljalülituspinge (min) :
36 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
168 VAC