HC4D-HL-AC115V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 115V
Relee
Tootja number:
HC4D-HL-AC115V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 115V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
LED Indicator
Kontaktide hinnang (praegune) :
3A
Kontaktivorm :
4PDT (4 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
115VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Last Time Buy
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
11.4mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
HC
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-50°C ~ 60°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
34.5 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
92 VAC