HC4-HTM-DC24V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Relee
Tootja number:
HC4-HTM-DC24V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
24VDC
Pooli vool :
37.0mA
Töötemperatuur :
-50°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
2.4 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
19.2 VDC