HC4-HTM-AC12V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Relee
Tootja number:
HC4-HTM-AC12V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
12VAC
Pooli vool :
100mA
Töötemperatuur :
-50°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
3.6 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
9.6 VAC