HC4-HTM-AC100V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V
Relee
Tootja number:
HC4-HTM-AC100V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Kontaktivorm :
4PDT (4 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
100VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Last Time Buy
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
13.2mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
HC
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-50°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
30 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
80 VAC