HC4-HP-AC24V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Relee
Tootja number:
HC4-HP-AC24V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
24VAC
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pooli vool :
50.0mA
Töötemperatuur :
-50°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
7.2 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
19.2 VAC