HC4-HP-AC100V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V
Relee
Tootja number:
HC4-HP-AC100V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 100V
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
100VAC
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pooli vool :
13.2mA
Töötemperatuur :
-50°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
30 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
80 VAC