HC4-HL-AC115V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 115V
Relee
Tootja number:
HC4-HL-AC115V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 115V
Funktsioonid :
LED Indicator
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
115VAC
Paigaldustüüp :
Socketable
Pooli vool :
11.4mA
Töötemperatuur :
-50°C ~ 60°C
Väljalülituspinge (min) :
34.5 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
92 VAC