HC4-H-DC12V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Relee
Tootja number:
HC4-H-DC12V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 12V
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
12VDC
Paigaldustüüp :
Socketable
Pooli vool :
75.0mA
Töötemperatuur :
-50°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
1.2 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
9.6 VDC