HC4-H-AC48V Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 48V
Relee
Tootja number:
HC4-H-AC48V
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 48V
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
48VAC
Paigaldustüüp :
Socketable
Pooli vool :
25.0mA
Töötemperatuur :
-50°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
14.4 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
38.4 VAC