HC3-HTM-AC240V-F Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 240V
Relee
Tootja number:
HC3-HTM-AC240V-F
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 240V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
7A
Kontaktivorm :
3PDT (3 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
240VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Last Time Buy
Paigaldustüüp :
Chassis Mount
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
5.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
HC
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-50°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
72 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
192 VAC