HC2-HL-DC110V-F Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V
Relee
Tootja number:
HC2-HL-DC110V-F
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 110V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Andmetabelid:
Funktsioonid :
LED Indicator
Kontaktide hinnang (praegune) :
7A
Kontaktivorm :
DPDT (2 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
110VDC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Last Time Buy
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
10.0mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
HC
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-50°C ~ 60°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
11 VDC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
88 VDC