HC1E-H-AC100V-F Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 100V
Relee
Tootja number:
HC1E-H-AC100V-F
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 100V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Sealed - Amber
Kontaktide hinnang (praegune) :
5A
Kontaktivorm :
SPDT (1 Form C)
Lõpetamise stiil :
Plug In
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
100VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Last Time Buy
Paigaldustüüp :
Socketable
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
13.2mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
HCE
Tegevusaeg :
10ms
Töötemperatuur :
-40°C ~ 60°C
Väljalaske aeg :
10ms
Väljalülituspinge (min) :
30 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
80 VAC