HC1-HPL-AC100V-F Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V
Relee
Tootja number:
HC1-HPL-AC100V-F
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V
Funktsioonid :
LED Indicator
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
100VAC
Pooli vool :
13.2mA
Töötemperatuur :
-50°C ~ 60°C
Väljalülituspinge (min) :
30 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
80 VAC