HC1-HP-AC240V-F Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
Relee
Tootja number:
HC1-HP-AC240V-F
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
240VAC
Pooli vool :
5.0mA
Töötemperatuur :
-50°C ~ 70°C
Väljalülituspinge (min) :
72 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
192 VAC