HC1-HP-AC120V-F Panasonic Electric Works RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
Relee
Tootja number:
HC1-HP-AC120V-F
Tootekategooria:
Kirjeldus:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Andmetabelid:
Funktsioonid :
Kontaktide hinnang (praegune) :
10A
Kontaktivorm :
SPDT (1 Form C)
Lõpetamise stiil :
PC Pin
Lülituspinge :
250VAC - Max
Mähise pinge :
120VAC
Mähise tüüp :
Non Latching
Osa olek :
Last Time Buy
Paigaldustüüp :
Through Hole
Pakendamine :
Bulk
Pooli vool :
10.9mA
Relee tüüp :
General Purpose
seeria :
HC
Tegevusaeg :
20ms
Töötemperatuur :
-50°C ~ 70°C
Väljalaske aeg :
20ms
Väljalülituspinge (min) :
36 VAC
Sisselülituspinge (maksimaalne) :
96 VAC