OD9225-24LBIP5502A Orion Fans FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD9225-24LBIP5502A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Funktsioonid :
Alarm Sensor
Laius :
25.00mm
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
Suurus/Mõõdud :
Square - 92.5mm L x 92.5mm H