OD9225-24HBIP5502A Orion Fans FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD9225-24HBIP5502A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Alarm Sensor
Heakskiidud :
cURus, TUV
Kaal :
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
Õhuvool :
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
seeria :
OD9225
Sissepääsu kaitse :
IP55 - Dust Protected, Water Resistant
Staatiline rõhk :
Suurus/Mõõdud :
Square - 92.5mm L x 92.5mm H