OD9225-12LBIP5501A Orion Fans FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD9225-12LBIP5501A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 92.5X25MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Laius :
25.00mm
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
Suurus/Mõõdud :
Square - 92.5mm L x 92.5mm H