OD8025-24HS Orion Fans FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD8025-24HS
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
cURus
Kaal :
Laagri tüüp :
Sleeve
Laius :
25.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
Õhuvool :
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
seeria :
OD8025
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H