OD8025-12MS Orion Fans FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD8025-12MS
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Heakskiidud :
cURus
Laius :
25.00mm
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
seeria :
OD8025
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H