OD8020-12LS Orion Fans FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD8020-12LS
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X20MM 12VDC WIRE
Laius :
20.00mm
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
seeria :
OD8020
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H