OD8015-12LS Orion Fans FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD8015-12LS
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Laius :
15.00mm
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H