OD8015-12HHS Orion Fans FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD8015-12HHS
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Heakskiidud :
cURus, TUV
Kaal :
Laagri tüüp :
Sleeve
Laius :
15.00mm
Lõpetamine :
2 Wire Leads
Müra :
Õhuvool :
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
seeria :
OD8015
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
Suurus/Mõõdud :
Square - 80mm L x 80mm H