OD6038-12HBXC01A Orion Fans FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD6038-12HBXC01A
Tootja:
Tootekategooria:
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X38MM 12VDC WIRE
RoHs olek:
Pliivaba / RoHS-iga ühilduv
Funktsioonid :
Speed Sensor (Tach)
Heakskiidud :
cURus, TUV
Kaal :
0.276 lb (125.19g)
Laagri tüüp :
Ball
Laius :
38.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Müra :
64.0 dB
Õhuvool :
76.0 CFM (2.13m³/min)
Osa olek :
Active
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
14500 RPM
seeria :
OD6038
Sissepääsu kaitse :
Staatiline rõhk :
2.400 in H2O (597.8 Pa)
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Ventilaatori tüüp :
Tubeaxial
Võimsus (vatti) :
28.80W