OD6025-24MS Orion Fans FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD6025-24MS
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X25MM 24VDC WIRE
Laagri tüüp :
Sleeve
Laius :
25.00mm
Pinge – nimiväärtus :
24VDC
RPM :
seeria :
OD6025
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H
Töötemperatuur :
14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C)