OD6020-12MSS02A Orion Fans FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Ventilaatorid, soojusjuhtimine
Tootja number:
OD6020-12MSS02A
Kirjeldus:
FAN AXIAL 60X20MM 12VDC WIRE
Funktsioonid :
Locked Rotor Sensor
Laagri tüüp :
Sealed Sleeve
Laius :
20.00mm
Lõpetamine :
3 Wire Leads
Pinge – nimiväärtus :
12VDC
RPM :
seeria :
OD6020
Suurus/Mõõdud :
Square - 60mm L x 60mm H